PayByNet


Bank Spółdzielczy we Włoszczowie oferuje nową usługę płatności internetowych PayByNet.

Kupujesz w Internecie? Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Jeśli zapłacisz za niego, korzystając z usługi szybkich płatności internetowych PayByNet, to możesz mieć pewność, że sprzedawca niezwłocznie rozpocznie realizację zamówienia.

Usługa płatności internetowych PayByNet przekazuje pieniądze z Twojego konta bezpośrednio na konto sklepu, bez zatrzymywania ich w firmie pośredniczącej. Ty widzisz, komu i za co przelewasz pieniądze, a sprzedawcy łatwiej jest zidentyfikować Twoje zamówienie. Wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności szybki przelew PayByNet, zalogować się do bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Dlaczego warto płacić z PayByNet:

  • bezpośredniość – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bądź urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej. Ty wiesz, komu przelewasz pieniądze, a sprzedawcy lub urzędowi jest łatwiej zidentyfikować Twoją płatność,
  • szybkość – informacja o transakcji przekazywana jest natychmiast do sklepu w trybie online, co przyspiesza realizację zamówienia. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,
  • wygoda – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu,
  • bezpieczeństwo – informacje o transakcji przekazywane są w postaci zaszyfrowanej przy użyciu standardowych metod http, a wymiana danych odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL.

Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony formularz przelewu, który wystarczy tylko zaakceptować, aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu przez Klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie.

Jak korzystać z „PayByNet” ?

W chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie „PayByNet”, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać „PayByNet”.

  1. Po wyświetleniu strony serwisu – kliknij logo Banki Spółdzielcze.
  2. Wybierz województwo świętokrzyskie i Bank Spółdzielczy we Włoszczowie.
  3. System automatycznie przekieruje Cię na stronę logowania do bankowości internetowej eBankNet.
  4. Po udanym zalogowaniu wyświetli się strona z danymi do przelewu, system poprosi Cię o zaakceptowanie przelewu, który został wygenerowany.
  5. Sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.

Prosimy o zapoznanie się z przykładową instrukcją korzystania z płatności PayByNet przy zakupach na Allegro.

 

 

 

 

Pliki do pobrania

bank spółdzielczy - zawsze blisko

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie