Usługi dodatkowe


Western Union

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie wprowadził do swojej oferty nowoczesną usługę: przekazy pieniężne Western Union pozwalające na szybkie (do kilkunastu minut) i bezpieczne przesyłanie gotówki w obrocie krajowym oraz międzynarodowym.

WYGODA
Przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie są najbardziej potrzebne, w zależności od kraju: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, sklepach, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz innych miejscach. Placówki są otwarte w dogodnych godzinach, a Klienci mają do dyspozycji ponad 200 000 punktów na całym świecie.

SZYBKOŚĆ
Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje najbardziej zaawansowaną technologię elektroniczną i jedyną w swoim rodzaju sieć komputerową, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 190 krajach na całym świecie.

WYSYŁANIE PIENIĘDZY
Aby wysłać pieniądze wystarczy zgłosić się do Centrali Banku Spółdzielczego lub Oddziału w Chlewicach z ważnym dokumentem tożsamości.
Po otrzymaniu Numeru Kontrolnego transakcji (MTCN) od operatora nadawca sam powiadamia adresata, np. telefonicznie, o dokonaniu przekazu. Pieniądze będą dostępne w dowolnej agencji Western Union w ciągu kilkunastu minut od momentu nadania przekazu.

OTRZYMYWANIE PIENIĘDZY
Po otrzymaniu powiadomienia od nadawcy przekazu, o dokonaniu przekazu przez sieć Western Union, należy zgłosić się do Centrali Banku Spółdzielczego lub Oddziału w Chlewicach. Aby dokonać wypłaty należy przekazać spodziewaną kwotę przekazu, miejsce nadania przekazu, Numer Kontrolny przekazu (MTCN) oraz przedłożyć ważnym dokumentem tożsamości.

Usługa Western Union jest dostępna w Centrali Banku oraz Oddziale w Chlewicach
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

bank spółdzielczy - zawsze blisko

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie