Bankomaty

Bankomaty BS Włoszczowa

Łatwy i wygodny dostęp do swoich pieniędzy

 karty

Z przyjemnością informujemy, że liczba bankomatów, z których Klienci Banku Spółdzielczego we Włoszczowie mogą dokonywać wypłat na kartami Visa Electron bez prowizji w chwili obecnej wynosi ponad 3600 i obejmuje terytorium całej Polski.

Przypominamy, iż wydawane przez Bank Spółdzielczy we Włoszczowie karty płatnicze są kartami międzynarodowymi, z których Klienci naszego Banku mogą korzystać również poza granicami Polski.

Bankomaty instalowane przez Bank zapewniają samoobsługowy dostęp do gotówki przez całą dobę. Zapewnianie gotówki poprzez samoobsługowe systemy stało się od pewnego czasu przyjętym, zorientowanym na Klienta, elementem usług finansowych.

Bezpieczeństwo operacji wydawania gotówki stanowi bardzo ważny czynnik dla Klientów. W tym zakresie, bankomaty instalowane przez Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, spełniają najbardziej wygórowane wymagania. Są wyposażone w sejfy wysokiej klasy oraz dodatkowe zabezpieczenia. Bankomaty naszego banku posiadają także funkcję wycofywania banknotów, które nie zostały zabrane przez Klientów i przechowywania ich w oddzielnym pojemniku z kompletnym zapisem transakcji.

Bankomaty Banku Spółdzielczego we Włoszczowie, są dostarczane przez firmy NCR oraz Diebold, które od wielu lat opracowują i wdrażają systemy samoobsługowe.
Na tym doświadczeniu opiera się zróżnicowany, pełny zakres dopracowanych do ostatniego szczegółu możliwości naszych bankomatów.Lokalizacja bankomatów własnych BS Włoszczowa

ul. Partyzantów 5 (Centrala Banku) - bankomat/wpłatomat 24h

29-100 Włoszczowa,

ul. Wiśniowa 10 (obok Starostwa) - bankomat 24h 

29-100 Włoszczowa,

ul. Wiśniowa 21 (sklep Biedronka) - dostępny w godzinach pracy sklepu

29-100 Włoszczowa,

 

ul. Wyzwolenia 16 (Oddział Banku) - bankomat 24h

29-105 Krasocin,

 ul. Szkolna 8 (obok Szkoły) - bankomat 24h

29-105 Krasocin, Bukowa

 ul. Spółdzielcza 4 (Oddział Banku) - bankomat 24h

29-120 Kluczewsko

ul. Bankowa 1 (Oddział Banku) - bankomat 24h

29-130 Chlewice,

(Filia Banku) - bankomat 24h

29-130 Radków 99

 

Pełna lista bankomatów darmowych dla Klientów banków zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. (Grupa BPS -  do której należy Bank Spółdzielczy we Włoszczowie) znajduje się na stronie >>